Konkurs SUBB

Komisja ds. ogłoszenia oraz rozpatrzenia Konkursu na finansowanie zadań badawczych realizowanych przez młodych naukowców w Katedrze Pomiarów i Systemów Sterowania, w składzie:

- dr hab inż. Jerzy Kasprzyk, prof. PŚ – Przewodniczący
- prof. dr hab. inż. Jarosław Figwer
- dr hab inż. Dariusz Bismor, prof. PŚ

na podstawie Zasad podziału środków w Politechnice Śląskiej na zadania badawcze realizowane przez młodych naukowców ustalonych przez Radę ds. Nauki w dniu 17 kwietnia 2020r.:

ogłasza Konkurs na składanie wniosków o realizację ww. zadań.

O finansowanie mogą ubiegać się doktoranci oraz młodzi naukowcy (do 7 lat po uzyskaniu stopnia doktora) jako wnioskodawcy indywidualni lub zespoły badawcze złożone z osób, które w terminie pozytywnie rozliczyły realizowane wcześniej w Uczelnie zadania badawcze finansowane w ramach subwencji lub dotacji statutowej. Wnioski powinny być przygotowane oraz zawierać wszystkie elementy zgodnie z Zasadami, będącymi załącznikiem do niniejszego ogłoszenia konkursowego. Termin składania wniosku: 7 maja 2020r. Wnioskodawcy proszeni są o przesłanie wersji zeskanowanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w podanym terminie oraz o złożenie wersji papierowej w Sekretariacie Katedry Pomiarów i Systemów Sterowania (p. 304) bez zbędnej zwłoki.


Drukuj   E-mail