dr inż. Alicja Wiora


Pokój: 115
Tel.: (32) 237 19 04
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz rozkład zajęć

awiora

Biografia  

Studia na Wydziale Chemii Politechniki Śląskiej w zakresie specjalności Technologia chemiczna węgla, ropy naftowej i surowców odtwarzalnych ukończyła w roku 1999. W ramach studiów ukończyła także Fakultatywne Studium Pedagogiczne przy Politechnice Śląskiej. W swojej pracy magisterskiej zajmowała się badaniem procesu bioodsiarczania surowców ropopochodnych w warunkach beztlenowych. W roku 2000 ukończyła studia podyplomowe na Wydziale AEiI Politechniki Śląskiej w zakresie Sieci komputerowe, systemy mikrokomputerowe i bazy danych. W tymże też roku podjęła studia doktoranckie w Zakładzie Systemów Pomiarowych w Instytucie Automatyki. Swoje zainteresowania naukowe koncentruje na pomiarach z użyciem elektrod jonoselektywnych, a w szczególności na badaniu ich odpowiedzi dynamicznych.
Prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu podstaw miernictwa oraz miernictwa przemysłowego. Czas wolny spędza z córką i czyta literaturę przygodową.

Strona prywatna: http://alicja.wiora.pl


Drukuj   E-mail